O nas

O nas

Doświadczeni lektorzy języka Angielskiego

Poznaj nasz zespół

Monika Kulikowska

Jestem absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej UW o specjalności nauczycielskiej i tłumaczeniowej. Od 1998 r. pracuję jako nauczycielka języka angielskiego w liceum ogólnokształcącym, a od 2005 r. jestem egzaminatorem maturalnym. Prywatnie jestem mamą dwójki nastoletnich dzieci i miłośniczką buldogów francuskich oraz niskobudżetowych podróży; tych bliskich i tych całkiem dalekich. Żyję według dewizy: MAKE LIFE SIMPLE

Joanna Orlik

Jestem absolwentką filologii angielskiej KUL o specjalizacji nauczycielskiej i literatura brytyjska, egzaminatorem maturalnym i nauczycielem od 1998 r. Interesuję się nowoczesnymi technikami i metodami nauczania języków obcych. W wolnym czasie czytam książki fantasy i chodzę po górach. Jestem mamą dwóch nastolatek, uwielbiam kreskówki i komedie. Moim życiowym mottem jest “always look on the bright side of life”.

Nauka języka angielskiego

Platforma High School

Została stworzona z myślą o przygotowaniu materiałów edukacyjnych wspierających naukę języka angielskiego na poziomie A1 – B2+.  Skorzystają z tego przede wszystkim licealiści, ale też uczniowie starszych klas szkół podstawowych oraz wszyscy, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę. W oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie pracy z uczniami, stworzyłyśmy wszechstronną bazę, w której wykorzystujemy nasze autorskie pomysły, wyselekcjonowane materiały i nowoczesne programy, aby nauka języka angielskiego była prosta, skuteczna i przyjemna. 

Zdjecie
high-school-o-nas-09

Razem możemy więcej

Razem – nasza wieloletnia współpraca zaowocowała wieloma przedsięwzięciami. Tworzymy projekty międzynarodowej wymiany młodzieży oraz projekty lokalne wspierające młodzież w nauce.  Prowadzimy kursy i szkolenia przygotowując młodzież do egzaminu maturalnego oraz do egzaminów międzynarodowych Cambridge English.

Fakt, że nasze własne dzieci wkrótce przystąpią do Matury mocno zmotywował nas do tego, aby wyselekcjonować proste i skuteczne materiały do nauki języka.